Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mystique

 

Mystique

 

Skutečné jméno: neodhaleno

Přezdívky: Raven Darkhölme, Foxx, Helmund Stein, Makléry Brickman, B. Byron Biggs, Surfe, Ronnie Lake, Hold Adler, Leni Zaber, Raven Wagner, Randy Green, a další.

Identita: tajná

Povolání: žoldák, dobrodruh, bývalá teroristka, vládní agentka, soukromý detektiv, modelka, novinářka

Občanství: U. S. A., trestní záznam

Místo narození: neznámé

Vzdělání: neodhaleno
 

mystique.jpg     

Známí příbuzní

Christian Wagner (EX manžel, mrtvý)

Kurt Wagner (Nightcrawler, syn)

Graydon Creed (syn, mrtvý)

Anna Marie ( Rogue, pěstounská dcera)

Miles Ralph Brickman (manžel)

Gloria Brickman (adoptivní dcera)

Talia Wagner (Nocturne, vnučka z alternativní reality)

 

 

 Tým

Marauders, dříve x-men, Xaverova škola (studentka), x-corps, Brootherwood Of Mutants, X-factor, Freedom force, DAPPA

 

 

Barva vlasů: rudá (variabilní)

Barva očí: žlutá, neviditelné zornice (variabilní)

Výška: 1, 78 m (variabilní)

Váha: 54, 43 kg

 

Poprvé se objevila:

(as Raven) Ms Marvel #16 (1978)

(as Mystique) Ms Marvel #18 (1978)

 

Schopnosti

Mystique umí psionicky změnit atomy svého těla a duplikovat lidi obou pohlaví. Umí přesně duplikovat sítnici, prsty, dlaně, strukturu pleti a vlasů osob. Umí zvednout svou výšku, ale ne váhu. Mystičina schopnost zpomaluje její stárnutí, zvyšuje hojení a imunitu proti drogám a jedům.

 

Mystiqe je velmi zručný bojovník, herečka, střelec a stratég v terorismu a přepadových operací.

 

 

Mystique

Původ

Málo je známá Mystičina minulost kvůli faktu, že umí odstraňovat zřejmé znaky stárnutí její tvar měnivou schopností, její věk není přesně znám. Zřejmě se naučila používat svoje schopnosti ve velice brzké době, není znám žádný důkaz veřejný ani vládní, že někdy vypadala jinak než normální lidská bytost. Před lety  měla Mystique poměr s Victorem Creedem měli spolu syna, Graydona Creeda, nedávno zavražděného prezidentského kandidáta a nenávistníka mutantů. Mystiqe je též prohlášená jako budoucí matka Nightcrawlera. Někdy v posledních letech se Mystique stala opatrovnicí mladé mutantky jménem Rogue a pohlížela na ni jako na vlastní dceru. Zatímco Rogue byla v její péči, udržovala falešnou identitu jak Mallory Brickmanová, manželka U. S. senátora Ralppha Brickmana následkem toho získala nevlastní dceru Glorii.

 

Mystique skrývala své nadlidské schopnosti a zločinné záměry tak dobře v průběhu let, že jako Raven Darkholme byla schopná rychle postupovat skrz zaměstnání ve státních službách Spojených Států až k důvěryhodnému postavení zástupce vedoucího Obrany Pokročilého Výzkumu Plánovací Agentury ( DefenseAdvanced Research Planning Agency DARPA) ve Spojených Státech k oddělení obrany dávající jí přístup k armádním tajemstvím a vyspělým zbraním. Oboje užívala pro své vlastní zločinné a podvratní cíle.

 

Mystique organizovala třetí ztělesnění Brotherhood Of Evil Mutants kterou původně sama sestavila: Avalanche, the Blob, Destiny a Pyro. Mytique pojmenovala svou skupinu podle originálu Brotherhood Of Evil Mutants, organizace vedené Magnetem. Tento Brotherhood se stal poprvé známý, když se pokusil zastrašit veřejným zavražděním Senátora Roberta Kellyho, jenž byl vyšetřovatel, který si povšiml možného nebezpečí představovaného existencí nadlidských bytostí. X-meni zmařili pokus o atentát, Brotherhood se později střetl s X-meny i při jiných příležitostech, tak jako s Avengers a dalšími hrdiny. Na určitou dobu byla Rogue člen Brotherhoodu nakonec ale odešla a přidala se k -X-menům.

 

MystiqueAnti-mutantské cítění mezi normálními lidskými bytostmi se velmi zvýšilo, a federální vláda vypustila svůj vlastní skrytý anti-mutantní program, Projekt: Wideawake. Věříc, že se časy staly velmi nebezpečnými pro kriminální činnost Brotherhoodu, šla Mystique za Dr. Valerii Cooper, speciální asistentku vedoucího National Security Council, a nabídla Brotherhoodské služby vládě. Cooper souhlasila zprostředkovat nabídku prezidentovi s podmínkou, že Brotherhood projde testem, který jim uložila: Chytit Magneta. Brotherhood nyní přejmenovaný na Freedom Force  uspěl v přivedení Magneta úřadúm (protože se jim dobrovolně vydal) a brzo po té formálně vstoupili do vládní služby. Na oplátku, a jako vůdce Freedom Force, Mystique dostala prezidentské odpuštění všech zločinných obvinění proti ní, ale prominutí by bylo odvoláno ,kdyby nějaký člen Freedom Force byl přistižen při páchání zločinu. Během času s Freedom Force byla Mystique postavena před mnoho nových oponentů jako Grip, Avengers West Coast a mnoho dalších nepřátel. Během úkolu, byl její tým poslán na Muir Island a tam čelil Reavers, kteří zabili jejího týmového kolegu Stonewalla. Během boje, Mystique pověřila Forge povinností ochrany Destiny, kterou dělal dokud ho Destiny nepřesvědčila, že Mystique potřebuje pomoc víc. Poté co Forge odchází na pomoc Mystique je Destiny zabita mysl-ovládnutým Legionem. Potom Mystique přísahá pomstu Forgeovi za smrt své přítelkyně, ale návštěva budoucí verze sebe,  ji přesvědčí aby si vzala nějaký čas na truchlení ze smrti Destiny. Během svého volna, podnikla plavbu a rozprášila Destinin popel do oceánu.

 

Raven se nedávno dohodla s profesorem Charlesem Xavierem. Pronásledována v mnoha zemích za své akty terorismu, Xavier jí nabídli ochranu před odhalením jimi.  výměnou za to že bude Xavierův tajný agent. V případě odhalení by Xavier popřel, že s ním kdy pracovala.  Bývalý milenec Forge jí pomáhal, poskytoval jí technologie zatímco Shortpack jednal jako její manažer. Po dokončení nemála misí, Mystique dokončila pracovní poměr s Xavierem a infiltrovala se do institutu pod maskou Foxxe, studenta přiděleného ke Gambitově skupině. Její pravou identitu odhalila Emma Frost, Raven tvrdila že se chce přidat k X-menům a mít lepší vztah se svou nevlastní dcerou Rogue. Od té doby pracovala s novým kolegou Pulsem, který jak si myslela se dobře hodí pro Rogue. Mystičiny pravé motivace a s kým komunikovala když byla v institutu zůstaly záhadou.

 

V poslední době se Raven připojila k Norman Osborn´s X-men, vystupující jako Profesor X a později jako Jean Grey.

 Mystique

 

 

 

Powergrind 1 2 3 4 5 6 7
Inteligence * * * *      
Síla * *          
Rychlost * *          
Výdrž * * * *      
Projekce energie *            
Bojové schopnosti * * * * *    

  

Rebecca Romijn-Stamos

 

 

Jennifer Lawrence

Morgan Lily

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Mystique

(Stella, 13. 5. 2021 9:47)

Pravé jméno Mystique je Raven Darkholme

Elon Musk was right: artifitial intelligence will make new WAR. The "XEvil" was released!

(Latonyareert, 26. 3. 2018 11:41)

Tato zpráva je zde zveřejněna pomocí programu XRumer + XEvil 4.0
XEvil 4.0 je revoluční aplikace, která může obejít téměř veškerou ochranu proti botnetu.
Captcha Rozpoznávání Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com a více než 8,4 milionu dalších typů!

Četl jste to - to znamená, že to funguje! ;)
Podrobnosti na oficiálních stránkách XEvil.Net, je bezplatná demo verze.

.

(httrsh, 4. 8. 2015 17:00)

www.zarabanienanete6.webnode.sk

Jméno

(lolikmen, 24. 2. 2010 19:09)

její pravé jméno je Raven Darkholme

mysticque

(joker, 24. 8. 2008 12:39)

misticque je užasně pružná

Web

(Adam, 31. 3. 2008 15:39)

Máš fakt hezký web. Mysticque je ůžasná !!!
aaubrecht@seznam.cz
marvel.txt.cz

Taky ,e baví MARVEL

kom

(Wolverine, 29. 2. 2008 21:07)

jo dobry

Mystique

(Kristyna, 30. 7. 2007 17:12)

ma dobré shcopnosti až nato že je na špatné straně